Jak leczyć zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka?

Choruję na zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka.Od ponad roku po każdym posiłku za 10-15 minut dostaję słabości rośnie mi ciś tętnicze np. 165/70. Jestem niskociśnieniowcem najlepiej się czuję gdy mam ciś 115/70 lub 112/65 Ciśnienie rozk, tętno nie zmienia się i jest normie Serce mam w porządku nic mi nie dolega. .Leczę sie na nerwicę psych, i na ciśn. u le.k, kardiologa. od psych.am lek.Dutilox , Clorruxen i Lufactine. a wrazie wys, 160/70 caplopril Ela

Witam serdecznie,
Jeżeli poza leczeniem farmakologicznym ma Pani zdiagnozowaną nerwicę,jest możliwe,że żołądek stanowi także jej skutek i może Pani poddać się psychoterapii a wśród jej metod zabiegom relaksacyjnym,wizualizacjom itp.Niezależnie od technik, popracować też nad przyczynami stresu.