Jak leczyć zaparcia i wymioty u dziecka?

Witam.Moje pytanie dotyczy dziecka 3,5 roku. Od PAŹDZIERNIKA 2015 ma cały czas zaparcia i straciło apetyt.Oproznia się co 2 dzień , ale to sa kupki " orzechy" . To wszystko trwa już 1,5 roku , a lekarz pediatra nic tu nie widzi.Morfologia dobra , rozmazie krwi ; podwyższone granulocyty kwasochłonne 12 procent i monocyty 10 procent. Gastroentrolog też tutaj nic nie stwierdza , a dziecku coś jest. Teraz w niedziele i poniedziałek dziecko wymiotowalo mlekiem i herbata. Proszę o pomoc co dalej robić

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wygląda dieta dziecka ?czy wymioty był jednokrotne? Jakieś inne objawy? Abym o coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza pediatry