Jak leczyć zatrucie alkoholem?

Mam problem - pewnego razu poważnie zatrułem się alkoholem (nie trafiłem do szpitala tylko dlatego, że kiedyś zakazałem kumplom tego robić). Od tego zatrucia minęły 2 miesiące - nawet teraz po 2 piwach, czy kieliszku wina czuję się wstawiony... A kiedyś mogłem pić baaardzo dużo i nawet nie miałem kaca. Teraz kac jest nie do zniesienia. Czy przez to zatrucie mogłem się jakoś uszkodzić? Co się stało? Mogę się jakoś przebadać? Co z dalszym spożywaniem alkoholu w moim przypadku?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę parametrów wątrobowych oraz USG jamy brzusznej. Dolegliwości powinny minąć z biegiem czasu, w ciągugu kilku miesięcy.
Pozdrawiam