Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć zimne poty u cukrzyka?

Witam, mam 26 lat jestem osobą otyłą. Bardzo często zdarza mi się nagle dostawać tzw. zimne poty, drżenie rąk i robi mi się słabo. Wtedy muszę wyjść na zimne powietrze lub napic sie duzej ilosci wody badz zjesc cos np jablko i mi przechodzi. Czy sa to objawy cukrzycy? Dodam tez ze na stopie mam suche strupki ktore mocno swedza i ranki sie nie goja od kilku miesiecy. Czym moze to byc spowodowane ? Z gory dziekuje za odpowiedz.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Badania krwi - bilirubina

Sprawdź czym jest bilirubina! Czy masz ją w normie? Jakie są przyczyny jej wysokiego stężenia w organizmie? Dowiedz się szczegółów, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do żółtaczki.

to objawy hipoglikemii - mogą zapowiadac cukrzycę
test obciążenia 75 g glukozy i poziom po 0,1,2,3 godz..

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Naukowo i zawodowo ukierunkowany na problemy diagnozowania i leczenia chorób układu kostnego, w tym rzadkich chorób kości. Współzałożyciel Polskiej Fundacji Osteoporozy
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy