Jak mogę pozbyć się tych koszmarów?

Dzień dobry od paru miesięcy miewam koszmary senne. Pojawiają sie niemal codziennie strasznie mnie ,,wybijają z rytmu". Biorę leki które przepisał mi psychiatra ,,Escitil" na agorafobie i nerwice, lecz wątpię że to przez leki. Czy da się pozbyć tych koszmarów?

Jeśli jest Pani pod opieką lekarza psychiatry, to warto te objawy w pierwszej kolejności omówić właśnie z nim, szczególnie jeśli stosuje Pani farmakoterapię. Mając zdiagnozowane zaburzenia lękowe warto również nawiązać kontakt z psychoterapeutą, z którym jednym z obszarów pracy mogłyby być objawy identyfikowane przez Panią jako koszmary.