Jak mogę przedłużyć seks z partnerką?

Witam potrzebuje pomocy gdy uprawiam sex z dziewczyna i sie spuszcze to potem nie moge sie z powrotem podniecić co zrobic zeby sex byl dluzszy

Witam!
Problem jaki pan opisuje może wynikać z wielu przyczyn dlatego radziłabym porozmawiać osobiście z seksuologiem. Ponadto napisał pan bardzo mało informacji w tym temacie a ze względu na rożne rodzaje przyczyn jest wiele odpowiedzi, wizyta pozwoli panu na zadanie wszystkich pytań i kompleksowe uzyskanie odpowiedzi. poza tym długość czasu w pana wieku 19-20 lat od wytrysku jednego do drugiego jest w rożnych granicach w zależności od intensywności podniecenia. Pozdrawiam