Jak mogę sobie pomóc przy bólu dziąseł, zębów?

Witam. Mam pytanie jak mogę sobie pomóc przy bólu dziąseł, zębów? Co stosować? Uraziłam je w sposób termiczny- wypiłam gorący napój, później zjadłam zimne i znowu wypiłam gorące. Bolą mnie od tygodnia.. jak pije zimne albo gorące, wychodzę za zewnątrz i jest zimno. Jest to taki przeszywający ostry ból. Proszę o poradę. Magda

byc może doszło do pęknięcia termicznego szkliwa-jeżeli jest to właśnie taka przypadłość to jedynie stosowanie środków fluorowych, albo wizyta u lekarza dentystycelem impregnacji bolących zębów