Jak mogę wyeliminować ten problem?

witam serdecznie. Pytanie natury psychicznej. Jestem po rozwodzie 2 lata i obecnie jestem szczęśliwy z inna kobieta do czasu, kiedy nie palne imię mojej ex zony. Nie myślę o niej wcale, a tym bardziej się nie spotykamy. Z obecna kobieta spotykam się od 3 miesięcy ale czuje przez moje wpadki (niezamierzone) oddalamy się od siebie. Czy są jakieś ćwiczenia albo suplementy diety które pomogą mi wyeliminować ww problemy. pozdrawiam Grzegorz

Dzień dobry, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. Myślę że dobre efekty przyniesie rozmowa ze specjalistą oraz większa uważność w rozmowie z partnerką.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka