Jak mogę odzyskać swoją byłą?

Potrzebuje pomocy chce odzyskać swoją była która skrzywdziłem słowami ona myśli ze ja zdradziłem a wcale tak nie było co mam zrobić...

Witam serdecznie.

Nie mamy ,niestety wpływu na reakcję drugiej osoby w takiej sytuacji,ale ponieważ nasze codzienne zachowania są najczęściej powtarzającymi się schematami wyuczonymi w przeszłości,warto byłoby prześledzić ,jakie to sytuacje ,lub osoby były pierwowzorem obecnych problemów,bo coś /jakiś rodzaj "skrzywdzenia",przechwalania/może być skutecznie używany dla wzbudzenia u partnera zainteresowania swoja osobą,gdy czujemy się zaniedbywani. Dopiero ,gdy taki schemat powoduje odwrotny skutek , szuka się formy alternatywnej.Warto zasięgnać więc pomocy specjalisty,by przyjrzeć się sytuacji pod kątem tych schematów,jak też całości związku ,który powoduje w Panu obecnie tak duże poczucie winy i bezradności,że może zagrażać depresją. Zachęcam tym bardziej,że ma Pan całe życie przed sobą i nie wolno się zamykać w poczuciu winy.Nic sie nie dzieje bez powodu.

Pozdrawiam ciepło i w razie potrzeby służę pomocą.

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. Być może Pana partnerka zgodziłaby się na wspólną konsultację.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka