Czy to uczucie przyjdzie z czasem?

Witam. Od miesiąca jestem w związku z chłopakiem który naprawdę się stara, jest zaradny i myślę że myśli naprawdę o nas w długim aspekcie. Problem w tym, że ja mam mieszane uczucia, nie mam potrzeby spotykać się z nim tak często jak on tego oczekuje, tworzę między nami barierę nie potrafię się otworzyć. Im on bardziej napiera tym ja bardziej się wycofuje. Nie wiem czy mi się podoba. Czy uczucie przyjdzie z czasem czy powinnam zakończyć te relacje by go nie ranić ani nie zwodzic? Pozdrawiam.

Witam, zastanawia się Pani nad swoją relacją, czy partner się Pani podoba. Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. Porozmawiać o swoich oczekiwaniach co do związku.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka