Jak mogę wzmocnić organizm?

Witam,od 1,5 roku choruję co 1,5 m-c na zapalenia górnych dróg oddechowych,w lipcu miałam zapalenie jelit doszło do odwodnienia organizmu, miałam również usunięty ząb, po którym powstał suchy zębodół wszystkie te choroby były leczone antybiotykami. Jestem alergikiem, mam zespół jelita drażliwego. Od dłuższego czasu czuję się bardzo osłabiona, wypadają mi włosy,mam słabe paznokcie, bóle po lewej stronie klatki piersiowej i pod łopatką oraz bóle stawów. Jak mogę wzmocnić organizm? Bardzo dziękuje.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

sugeruję udanie się do lekarza rodzinnego. Możliwe, że koniczne będzie zastosowanie witamin oraz probiotyków.

Pozdrawiam.