Jak można leczyć ADHD?

Witam, od niedawna posiadam problemy z ADHD, z choroby wyleczyłem sie zasadniczo sam w okresie dzieciństwa, z czego terapię farmakologiczną porzuciłem też sam, co prawda pomagała, ale była momentami droga, lekiem skutecznym w moim przypadku był Medikinet. Ostatnimi czasy nie czuje sie na siłach, zauważyłem u siebie zachowania impulsywne itp, są jakieś leki na ADHD bez recepty?, udałbym sie do specjalisty, ale ci na śląsku potrafią być wyjątkowo drodzy, dlatego wpierw pytam.

Szanowny Panie,

Leczenie ADHD polega na farmakoterapii lub/i psychoterapii, dlatego proponuję skonsultować się z lekarzem psychiatrą, z którym będzie Pan mógł omówić trudności i wdrożyć ewentualne leczenie. Leki wypisywane są na receptę.

Pozdrawiam