Jak nakłonić dziecko do leczenia zęba?

córka miała leczone ząbki. dwa zostały zaplombowane po tygodniu bardzo ja bolala jedba strona i opuchla - trzeba bylo bolacy ząb otworzyc i leczyć stan zapalny. W tym czasie zaczął boleć drugi ząbek z opatrunkiem. po dwóch dniach wypadła plomby. ząb boli ale córka już nie da się przekonać do jego zaklejenia. mówi że podmuch powietrza który ma suszyć ząbek przed zaklejeniem wywołuje ból. jak przekonać dziecko do zaklejenia zęba?

Każda mama ma swoje sposoby,zna własne dziecko i z całą pewnością Pani też do tych mam należy.Do każdego dziecka podchodzi się indywidualnie.Proszę poszukać odpowiedniego lekarza specjalizującego się w leczeniu dzieci i wszystko będzie tak jak należy.