Jak pomóc sobie przy bólu zęba?

Witam w maju miał wymieniana plonbę w zębie bo ząb zaczął siniec pod czas wymiany plomby okazało się że jest dziura w samy korzeniu zęba z ropą miała opatrunek leczniczy i mało co tej ropy ściągnęło ząb został oczyszczony i za plombowany mial iść na kontorl Ale ząb nie bolał od jakiegoś czasu ząb mocno boli w ciepłe dni i nie mogę się do niego dotchnoc i przyschylajniu czuję jak ciągnie mie po nerwach twarzy oraz takie uczucie jak by zab był wybitny jak mogę sobie pomóc bo pracuje zagranicą

Witam.

Pisze Pani, że ząb został zaplombowany i oczyszczony. Jeśli nie zostało przeprowadzone leczenie kanałowe, to należy zgłosić się jak najszybciej do lekarza stomatologa celem przeprowadzenia takiego leczenia. Najprawdopodobniej rozwiąże to Pani problemy.

pozdrawiam.