Jak namówić męża na terapię z psychologiem podczas leczenia depresji?

Mąż przechodzi drugi epizod depresji, powróciło po dokładnie 9 miesiącach, leczy się farmakologicznie , nie chce słyszeć o terapii z psychologiem. Osobiście zauważam iż same leki nie pomagają dlatego namawiam go na wizytę u psychologa, jakich argumentów użyć, i gdzie szukać dobrego terapeuty na podkarpaciu? nie chcę żeby się zraził dlatego potrzebuję dobrego specjalisty.

prosze najpierw samej udac sie do terapeuty i porozmawiac o tym.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza