Jak namówić partnera do leczenia zębów?

Prozee partnera uposledzonego umyslowo aby zaplombowal zeby i mi ciagle odmawia mowi ze boi sie.ma on 41lat i 30lat nie byl u dentysty ma popsute i pognite zeby.

Aleksander Ropielewski

Proszę mu wytłumaczyć jak ważne jest to dla Pani, jako bliskiej mu osoby. Jeżeli partner obawia się bólu można taki zabieg wykonać w klinice chirurgi szczękowo-twarzowej w pełnym znieczuleniu.

Witam. Proponuje Pani porozmawiać z partnerem szczerze na temat leczenie. Proszę mu wytłumaczyć dlaczego Pani na tym zależy oraz wytłumaczyć skutki nie leczenia zębów.