Jak normalnie funkcjonować przy leczeniu nerwicy?

Dzień dobry od roku czasu leczenie się nerwice, biorę tabletki które zapisał mi lekarz i nie widzę poprawy w stanie mojego zdrowia, czasami jest lepiej a czasami to jakaś masakra, ścisk w żołądku, ucisk w klatce i nie wyjaśnione leki nie wiadomo przed czym. Czasami się zastanawiam czy tej choroby idzie się pozbyć, żyć i funkcjonować normalni jak przed chorobą.

W leczeniu nerwicy farmakoterapia to jedna część, jednak podstawową jest psychoterapia. Proszę skorzystać z pomocy psychoterapeuty, który pomoże Panu nauczyć radzenia sobie z lękiem, stresem, zmianę nieadaptacyjnych mechanizmów obronnych na bardziej adaptacyjne i adekwatne, zmiany w funkcjonowaniu i relacjach,a tym samym wycofanie objawów i poprawę jakości życia.