Jak podniecić ukochanego?

Witam :) Mam chłopaka od niedawna, jest nam razem cudownie. Uwielbiam jego pocałunki, dotyk jednak nie odczuwam przyjemności z nich:(, tak samo jest gdy ja pieszczę chłopaka, bo on też nie odczuwa podniecenia ani przyjemności. Czy coś jest nie tak? Co dokładnie mogę zrobić, by go podniecić?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Podniecenie to reakcja na bodźce seksualne, jakie docierają do mózgu z otoczenia oraz z wnętrza umysłu. Warto porozmawiać o tym problemie, gdyż każdy z nas ma inne upodobania i inaczej reaguje na bodźce.
Nie napisała Pani, w jakim jest wieku, a to także istotna informacja. W młodości mogą występować różnego rodzaju problemy związane z seksualnością. W miarę zdobywania doświadczeń zwykle same ustępują.
Jeśli chcecie nawzajem dawać sobie przyjemność, to rozmawiajcie o tym, co Was podnieca, jakiego rodzaju dotyk daje najwięcej doznań, które strefy ciała są najbardziej wrażliwe, itp. Warto poznawać swoje ciała i potrzeby, by seks kojarzył się Wam z przyjemnością. Jeśli jednak rozmowy i wzajemne poznawanie się nie przyniesie zmiany sytuacji, to zachęcam do wspólnej wizyty u seksuologa.

Pozdrawiam