Jak się masturbować?

Witam, mam 23 lata i jeszcze nigdy w życiu się nie masturbowała. Mam chłopaka i mieliśmy już kilka sytuacji seksualnych, ale nie sprawiają one mi przyjemności. Jestem dziewicą, a on prawiczkiem. Nie znam swego ciała i nie wiem jak mam nim pokierować, aby sprawił mi przyjemność. Bardzo się stresuje, że nie mam żadnych doznań co w konsekwencji prowadzi do tego, że nie wiem jak mam jemu zrobić przyjemność i koło się zamyka:/ Czy coś ze mną jest nie tak?

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Brak doświadczeń w sferze seksualnej może wywoływać stres, przez co zmniejszają się doznania. Warto, żebyście Państwo wspólnie postarali się poznać swoje ciała. Bardzo ważny jest dotyk. Pani partner może rozpocząć od delikatnych pieszczot w okolicach linii włosów, karku, uszu. Ważne, żebyście dali sobie czas na spokojne odkrywanie rozkoszy. Pani także może rozpocząć pieszczoty partnera od tych miejsc. Stopniowo schodźcie coraz niżej i odkrywajcie kolejne sfery erogenne. W trakcie takich pieszczot możecie wspomagać się np. olejkiem do masażu i masować plecy czy stopy.
Kobiety powoli rozbudzają swoją seksualność i uczą się doznawania przyjemności. Wspólne poznawanie swoich ciał z partnerem pozwoli Wam uczyć się dawania przyjemności drugiej osobie, ale także zacieśni łączące Was więzi i pogłębi relację. Nie bójcie się eksperymentować - możecie dotykać się, delikatnie muskać językiem czy ustami, ale również stosować do tego celu różne przedmioty (np. kostki lodu, piórka lub gąbkę podczas kąpieli). Wyobraźnia jest Waszym sprzymierzeńcem:)

Pozdrawiam