Jak pomóc 13-latce z anoreksją?

Jak przytyć - anoreksja. Witam, moja 13 letnia córka ma anoreksję i jest na etapie wychodzienia, jednak nie może przytyć a jej bmi to ciągle 13.9. Próbowałyśmy wszystkiego. Jadła około 4000 kcal zdrowo, potem bardziej słodyczowo i na fast foodach i dalej nic. Co zrobic? Bardzo mnoe to dziwi gdyż corka przez rok była na doecie 350 kcal i z dnia na dzień przeszła najpierw na 2000, 2500, 3000 i od 2 miesięcy jest na 4000 . Każdy soetetyk odmawia współpracy. Co robić?!?!

Dzień dobry.

Proponuję oprócz stałych wizyt u lekarza monitorującego przebieg choroby oraz dietetyka, który ustala plan żywieniowy stałą pracę z psychoterapeutą albo psychologiem specjalizującym się w zaburzeniach odżywiania.

Życzę siły, wytrwałości i uwagi,
Dariusz Pysz-Waberski