Jak pomóc córce, która jest agresywna?

Witam. Mam powazny problem z corka. Nie mam doswiadczenia z narkotykami. Jest czasami agresywna(przy znajomych syna groeilanden mi smiercia).czasami spi calamiteiten dniami. Czasami caly Dzien chidzi jak nakrecona. W domu wylacza Wszystkiego swiatla bo mowi ze ja drazni.czasami ma tak jakby zatkany nos. Prosze O pompt.

Dzień Dobry Pani,

Nie napisała Pani, w jakim wieku jest Pani Córka.

Odpowiadając na pani pytanie, sugerowałabym Pani, by zachęciła Pani Córkę do konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem zdiagnozowania opisanych przez Panią symptomów i ewentualnego leczenia.

Jak może Pani jeszcze pomóc?
Towarzyszyć Córce w drodze do specjalisty.
Do rozważenia mogłaby być terapia rodzinna...

Życzę Pani szczęścia i radości w Nowym Roku!
irena.mielnik.madej@gmail.com