Jak pomóc naszemu teściówi?

Witam! Mamy problem z Tesciem. Coś mu chyba siedzi w głowie, nie dawno zmarła mu siostra na raka żołądka, przypadłość tak chciała ze w tym samym czasie on zaczął mieć problemy żołądkowe. Zrobiliśmy wszystkie badania, gastroskopię, USG jamy brzusznej, zdjęcie RTG brzucha, badania krwi, poza mała nadrzerką wszystkie wyniki są ok. Lekarze twierdzą że wszystko jest w porządku poza tą drobną dolegliwością żołądkową. Od śmierci siostry i początku problemów zoladkowych Teść nie może się pozbierać. Nie sypia, twierdzi że jest chory, żegna się że wszystkimi, oddaje pieniądze, stracił ok 10kg wagi, chodzi z miejsca na miejsce, stęka z bólu choć jak się go pytam to twierdzi że nic go nie boli. Mówi że czuję się bardzo słabo i ma silne uderzenia gorąca i zimna. O niczym nie myśli, tylko o chorobie. Mówi że nie może tego zrozumieć, jak to możliwe że wszystkie wyniki są dobre a on czuje się tak słabo i te uderzenia słabości potrafią go ściąć z nóg. Martwimy się o niego, próbowaliśmy się dostać 2 razy do szpitala, lecz jak lekarze zobaczyli wyniki badań odsylali nas do domu, w sumie to się nie dziwię. Tylko nie wiemy co robić i jak mu pomóc. Teść ma 55lat.

Dzień Dobry Państwu:)

Zachęcam Państwa do rozważenia osobistej konsultacji diagnostycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Z życzeniami pomyślności dla Państwa,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605