Jak poprawić jakość wzwodu?

Dzień dobry jestem chlopakiem 23 lat. Masturbuje sie od 18 roku zycia zawsze z pornografia dodatkowo mocno ściskajac reke (od codziennie do co 2-3dni). Od jakiegos czasu zauwazylem ze mam polwzwod a w ogole ciezko mi go osiagnac, gdzie jeszcze pamietam 3 lata temu jak tylko sie calowalem z dziewczyna to mi stawal. Od miesiaca mam aktualna dziewczyne (nadal jestem prawiczkiem) a nawiecej co miedzy nami zaszlo to dotykanie sie przez spodnie. Co mnie martwi? Ze nawet mi podczas tego dotykania nie stanal, a co dziwne jak mysle sam o niej to mam wzwod, polwzwod i teraz pytania 1. Strasznie martwi mnie to ze podczas dotykania mojego przez dziewczyne przez spodnie mi nie stanal a ona to czula, dlaczego tak sie wtedy stało? 2. Boje sie znowu zabawiac przez spodnie z moja dziewczyna ze znowu mi nie stanie moze odczekac jakis czas czy provowac drugi raz? 3. Czy przerwanie masturbacji (chociaz wydaje mi sie ze raz na dzien a czasem raz na 2 dni to nie duzo) cos da? Jesli tak to po jakim czasie powinny pojawic sie efekty? Strasznie sie boje ze przez ta masturbacje zepsulem sobie zycie seksualne ale mam nadzieje ze odpowiedz jakos moze mi pomoc Z gory dziekuje i pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 12 miesięcy temu

Dzień dobry. Proponuję wizytę u seksuologa, który zleci badania, zbierze wywiad, postawi odpowiednią diagnozę i zaproponuje odpowiednią terapię.