Jak poprawić relacje z córką?

Jak pomóc dorosłej córce 40 lat. Przypuszczam że kiedy prawie 3 lata przebywałam w szpitalu ( Depresja) córka w tym czasie dostała się na studia lecz po pierwszym semestrze z płaczem zrezygnowała i po moim wyjściu ze szpitala stosunki z córką do dziś są napięte.Niby jest dobrze ale czuję że coś ukrywa i chyba za to coś mnie obwinia. Ex zdradzał mnie na lewo i prawo ale nie pokoi mnie fakt że w towarzystwie potrafił też poklepywać mężczyzn po pupie. Czuję że gdy byłam w szpitalu coś złego działo się w relacjach córki z ojcem. Czy mogę sobie i córce jakoś pomóc?

Witam, proszę porozmawiać z córką że chciałaby Pani odzyskać wzajemne dobre relacje. Może w tym pomóc terapia rodzinna. Będą mogły Panie spokojnie porozmawiać o dzielących je różnicach.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka