Złe relacje i odrzucenie przez córką

Mam 63 lata. Nigdy nie nawiązałam osobistych relacji z moją córką. Zawsze ustępowałam w związku a w peypadku różnicy zdań racja była przyzmawana córce. Teraz jest odrzucona przez córkę. Jak sobie z tym poradzić?

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię udzielić jednoznacznej i dobrej porady, ponieważ mam za mało infrmacji odnośnie stosunków panujących w waszej relacji oraz powodu dla którego córka odrzuca Panią.