Jak poprawić wymowę u dziecka?

Witam, mam pytanie odnośnie wymowy 3.5 latka. Moja córka mówi bardzo dużo, zadaję dużo pytań, ogólnie rozwija się jak normalny trzylatek. Martwi mnie, że zamiast L wypowiada J. Nie zawsze ale w większości słów.Słowo chcę wychodzi jej jakkce bądź ce. Staram się z Nią w domu ćwiczyć język ale to bardzo uparte i niecierpliwe dziecko ;)

Lek. Michał Lenard

Wymowa córki może się jeszcze poprawić. W razie wątpliwości sugeruję spotkanie z logopedą, który oceni wymowę Pani córki i w razie potrzeby rozpocznie z nią ćwiczenie poprawnej wymowy. Pozdrawiam!