Jak poradzić sobie z bólem zatok u osoby w ciąży?

Silne nawracajace dolegliwosci bólowe zwiazane z zajeciem zatok szczekowych ( tk) bóle głowy są tak silne ze nie jestem w stanie pracować ani normalnie funkcjonować towarzysza temu mdłości wymioty brak apetytu - spędzam do 2/3 dni w łóżku :( jestem w ciąży wiec żadna antybiotykoterapia nie jest możliwa tylko zostały domowe sposoby wiec jakie najlepiej stosować i czy chociaż jakieś tabletki przeciwbólowe mogę zażyć ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie