Jak poradzić sobie z brakiem apetytu rano?

Jak poradzić sobie z brakiem apetytu rano? Siły do pracy trzeba (na szczęście mam siedzący tryb pracy), ale robię się głodna nawet około 13-14 (oczywiście jem wczesniej, ale na siłę. Mam tak od zawsze, mama też. Odstawiłam kawę rano, ale to nic nie zmieniło.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do gastroenterologa i dietetyka aby ustalić plan działania . A o której godzinie ostatni posiłek ?