Co jest powodem nagłego braku apetytu i jak sobie z nim poradzić?

Mam problemy z odzywianiem, przed posiłkiem zjadlabym konia z kopytami. Gdy dostanę go do reki, ugryze raz czy dwa i moj apetyt zanika, jestem nagle syta i przy kazdym kolejnym gryzie robi mi sie niedobrze. Powoli przestaje jesc, bo sie po prostu boje zle czuc. W czym moze lezec problem? Do kogo mam sie zglosic?

W kwestii diety, konieczne będzie wprowadzenie częstych posiłków, małych objętościowo. Dobrze, aby były to ulubione produkty i potrawy, które zachęcą do spożycia i pobudzą pracę przewodu pokarmowego.

Pozdrawiam,
Paulina Roziewska
http://dietetyka-medyczna.pl/