Dlaczego duszę się podczas spożywania posiłków?

Witam Serdecznie, Moj problem polega na duszeniu sie podczas spozywania posilkow.Myslalam ze chodzi o alergie na pikante potrawy ale widze, ze problem sie powytarza niezaleznie od typu jedzenia i sytuacji. Uczucie to "skeljone" drogi oddechowe i niemoznosc pobrania powietrza.W momencie duszenia musze powoli pic wode i zachowac wzgledny spokoj by krtan sie rozluznila i powietrze zaczelo ponownie przeplywac. Czym moze byc uwarunkowany ten problem? konieczna jest wizyta u specjalisty? Dziekuje!

Lek. Tomasz Budlewski

tak konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, gdzie po badaniu lekarz określi konieczność udania się do laryngologa lub gastroenterologa.