Jak poradzić sobie z napięciem mięśni Kegla podczas stosunku?

Witam. Od pewnego czasu zauważyłem, że podczas stosunku zbyt mocno napinam mięśnie kegla i trzymam je ciągle napięte co powoduje wytrysk w ciągu 20sekund. Wiem, że jest to z powodu czestej masturbacji we wcześniejszych latach. Żeby seks był dobry musze być nieźle podpity (wtedy nie spinaja sie tak) lub w podobnym stanie.. Nie jestem w stanie podczasu stosunku ich rozluźnic. Jak sobie z tym poradzic?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że najbardziej wskazana jest konsultacja i zalecenia lekarza seksuologa.