Jak poradzić sobie z problemami przy wypróżnianiu się 5-letniej córki?

witam mam problem z 5 letnia córką nie potrafi robić kupki na nocnik i na toaletę za długo robiła w pampersa jak robiła to na stojąco miała trochę jakiś czas temu problem z wypróżnianiem i chyba ma lęk przed robieniem kupy na nocnik lub wc popuszcza cały dzień w majtki po trochu a jak już usiądzie na nocnik to za póżno bo kupa już trochę wyjdzie i dalej nie idzie tak robi po trochu nie wypróżnia się w całości i przez cały dzień pobrudzi kilka par majtek proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza gastroenterologa dziecięcego i odpowiednia terapia behawioralna.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.