Jak poradzić sobie z takim problemem u 69-latki?

Kobieta, 69 lat. Chora na Parkinsona i otępienie, często ma podwyższone leukocyty w moczu 20-40. Jeżeli chodzi o objawy ze strony układu moczowego to częstomocz, natomiast bardziej dokuczliwe jest pogorszenie otępienia. Co jakiś czas są podwyższone leukocyty, zazwyczaj antybiotyk pomógł, się teraz nie za bardzo. Mama brała Cipronex, Amoksiklar, betmiga,tsamoptim. Po chwilowej poprawie znów leukocuty wracają do poziomu 20-40. Posiew robiony kilkukrotnie, zawsze jałowy. Bakterie w moczu nie zawsze występują. Kreatynina w normie. Morfologia, ob, crp w normie. Już nie mam pomysłu co robić, najgorsze jest to splątanie w trakcie takiej infekcji.

Dzień dobry,

zastanawiam się jak pomóc w opisanym przypadku.

Brak informacji u jakiego lekarza jest leczona osoba czy u lekarza rodzinnego czy u specjalisty np nefrologa, urologa.

Co do przewodu moczowego wskazana konsultacja urolog/nefrolog ale najważniejsze usg j,brzusznej. Co do Choroby parkinsona i otępienia wskazane było by poszukać neurologa który specjalizuje się w tych chorobach.

Czy próbowała Pani wspomaganie medycyną naturalną jeśli nie to warto.

Pozdrawiam