Jak postępować w przypadku takich zawrotów glowy?

Dzień dobry, od 4 miesięcy leczę się na nerwicę lękową. Na początku brałem duolexetiene, sulpiryd i Xanax doraźnie, lecz zmieniłem psychiatrę i mi zmieniła finalnie tylko na Escitalopram 20mg 1-1-0. Na samym początku nerwicy pojawiły się zawroty głowy i derealizacja (dziwny pogląd na otoczenie) te skutki uboczne trwają aż po dziś. Dodatkowo chodzę do psychoterapeuty. Miałem wykonane badania: krwi wszystkie, kału, rezonans głowy, tomografia jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej, gastroskopia, kolonoskopia itd - wyniki dobre, tylko mam mały refluks. Mam kilka pytań odnośnie mojej sytuacji 1. Jakie jeszcze badanie można wykonać żeby wykluczyć coś co powoduje zawroty głowy? 2. Czy zawroty i dziwny pogląd na otoczenie jest normalny? (Niekiedy potrafi doprowadzić do paniki lekkiej) 3. Czy przy nerwicy bóle mięśni są normalne? 4. Czy całkowicie minął zawroty i dziwny pogląd na otoczenie? I ile to może trwać? 5. Co Państwo radzą zrobić, jakie zachować myślenie w obecnej sytuacji? Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

Zawroty głowy- również laryngolog- zaburzenia błędnika. 40 mg dziennie to za duża dawka escitalopramu, maksymalna to 20 mg. Najlepiej skonsultować się z psychiatrą i zdecydować o ewentualnej zmianie leku.