Jak pozbyć się kamienia nazębnego?

Mam problem z zębami a mianowicie mam kamień i są szarej barwy. Mam pytanie czy jeżeli będę szczotkować zeby 3 razy dziennie w tym raz dziennie pasta wyciekająca coś to pomoże? Do tej pory myłem 2 razy dziennie szczoteczką elektryczną.Ale w późniejszym czasie chciałbym wrócić do 2 razy dziennie ponieważ obecnie nie pracuje i liczę się z każdym groszem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kamień powinien być usunięty w gabinecie. Nie ma możliwości technicznych aby samemu usunąć kamień domu. Jeżeli już jest kamień to intensywna pielęgnacja go nie usunie. Inaczej jak Pan usunie kamień w gabinecie i będzie bardzo dała to wtedy będzie się wolniej odkładał nowy.