Jak pozbyć się takiego bólu po wyrwaniu zęba?

Błagam pomocy proszę!!!!! We wtorek 23 sierpnia miałam wyrywana chirurgicznie osemke. Brałam przeciwbólowe, dwa dni później miałam kontrole i lekarz powiedział ze wszystko się super goi i ze antybiotyk w tym przypadku zbędny. Teraz jest 25.08 i boli mnie, wzięłam przeciwbólowe to przeszło ale mam stan podgorączkowy 37,1 !! Bardzo się boje... infekcji ropnia ze będę cięta na żywca... proszę co robić
KOBIETA, 24 LAT 8 miesięcy temu

Zgłosić się do stomatologa. Po badaniu jamy ustnej lekarz ustali czy istnieją wskazania do zastosowania antybiotyku. Najpewniej z uwagi na podwyższoną ciepłotę ciała będzie taka konieczność.