Jak pozbyć się wystającego brzucha?

Mam 14 lat, 163 cm wzrostu i ważę 60 kg. Jak dla mnie to za dużo - w ogóle to moim problemem jest to, że mam bardzo wystający brzuch, nie wiem jak się pozbyć tych fałd! Jest mi okropnie źle z tym, jak wyglądam! Od ponad pół roku się odchudzam, schudłam 10 kg., ale brzuch nadal jest... ;( Ćwiczę regularnie (robię 200 brzuszków dziennie) i to nic nie pomaga! Nie wiem już sama, co mogę zrobić. Zbliżają się wakacje, i chciałam dobrze wyglądać w kostiumie. Poza tym, jak rodzice wychodzą z domu, to nie mogę się powstrzymać od podjadania - jem wszystko: płatki na mleku, robię tosty, jem chipsy, wychodzę do cukierni po ciastka... Później próbuję się tego pozbyć (coś typu palce w gardle), jednak nigdy nie starczy mi na to odwagi, najczęściej biję się mocna (po brzuchu, po nogach, po głowie), nie sięgam po ostre przedmioty... Często płaczę. Czy możecie mi państwo pomóc w rozwiązaniu mojego problemu? Bardzo proszę o pomoc! Jestem załamana... ;(
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoim problemem jest nadmierne podjadanie, z którym nie możesz sobie poradzić, a także trudności w zaakceptowaniu własnego ciała. Powinnaś zwrócić się do specjalisty psychologa, który pomoże Ci zrozumieć własne ciało i potrzeby.

Nie powinnaś kierować się zachciankami, ale głodem. Twój ośrodek głodu jest zagłuszony przez nadmiar emocji, którymi się sugerujesz. Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje zdrowie i to nim powinnaś się zainteresować.

Pozdrawiam.