Jak pozbyć się zgagi?

Witam jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się zgagi którą dosc czesto mam.Byłem u lekarza z tym 3 razy to mi przepisal lek na recepte ,drugi lekarz kazał brac ranigaz maks ,a trzeci powiedział ze by zastosowac diete unikac słodyczy,mocnej kawy,ostrych przypraw i tłustych i zeby nie brac zadnych leków to samo ustąpi jak zastosuje diete.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przede wszystkim powinien Pan zmodyfikować swoją dietę. Jeśli dolegliwości nie ustąpią to konieczne będzie wdrożenie leczenia farmakologicznego. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza.