Jak prawidłowo okazywać emocje w związku?

Witam. Mam 25 lat, chłopaka poznałam rok temu. On zrywał kontakt już 5 razy - po prostu przestawał się odzywać. Po powrocie tłumacząc że się bał, że był głupi. Wg mnie jest uzależniony od starszej siostry - ona nie ma faceta więc buntuje go przeciw mnie. Znowu ze mną zerwał a ja nie umiem sobie znaleźć miejsca. Kocham go ale mu tego nie powiedziałam, on mi też nie. Chyba oboje nie umieliśmy okazywać uczuć. Jak mam sobie poradzić-nawet nie chce ze mną porozmawiać a ja nie umiem żyć bez niego...

Witam Panią
Dobrym miejscem gdzie Państwo razem mogą nauczyć się mówić o uczuciach, rozpoznawać je i uczyć się wzajemności jest gabinet psychoterapii. Mogliby Państwo razem skorzystać z terapii dla związków / par / przyszłych małżeństw, razem w bezpiecznych warunkach przy pomocy specjalisty można bardzo dużo osiągnąć.
Anna Suligowska