Jak prawidłowo przyjmować Izotek?

Witam. Stosuję Izotek na trądzik. Wiem, że powinnam brać go w trakcie tłustego posiłku, czasami jednak o tym zapominam i przypominam sobie chwilę po ostatnim kęsie. Przyjmuję go wieczorem, więc albo czekam kilka godzin (zamiast iść spać), żeby znowu coś zjeść, albo wpycham w siebie na siłę np. słodycze. W związku z tym mam pytanie - czy faktycznie konieczne jest przyjęcie tabletek między jednym kęsem a drugim, czy można wziąć je kilka minut po dużym posiłku?

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepsze działanie jest wtedy gdy jest przyjmowany z posiłkiem