Jak przejść przez stan po rozstaniu?

Zerwałam z partnerem, był to toksyczny zwiazek. partner nie okazywał mi czułosci, nie było bliskosci, nawet mnie nie dotykał, Za to był bardzo zaangaowany w inne moje sfery życia....zawodowego np. pomagał mi rozwiazywać problemy....Jak mam przejść przez ten okres, nieustannie o nim myslę, Zwiazek trwał 4 lata i byłam , do dzisiaj go kocham?

Warto spotkać się z psychologiem. Nie tylko po to, by uzyskać wsparcie i przepracować trudne emocje, ale także po to, by przyjrzeć się mechanizmom i schematom, które doprowadziły Panią do niesatysfakcjonującego związku oraz nie powtórzyć ich w przyszłości.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza