Jak przestać gardzić sobą?

Jak przestać gardzić sobą? Byłam na szkoleniu w nowej pracy. Na oko było tam 30 osób. Po szkoleniu był test komputerowy z zadań. Niestety, po upublicznieniu wyników okazało się, że jako jedyna najgorzej zrobiłam test. Nie mogę sobie z tym poradzić. Cofnęłam się do do lat dzieciństwa, znowu poczułam głupia, mało inteligentna i nic nie warta.

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Najlepiej byłoby udac się do psychologa aby porozmawiać