Jak przygotować się do pierwszego stosunku w życiu?

Jak powinien wygadac pierwszy stosunek w zyciu ??? Czy mozna sie do tego jakos przygotowac ??? A czy tylko sama prezerwatywa uchroni mnie i moja dziewczyne przed zaplodnieniem ?? Licze na porady i wskazowki bo ja jestem prawiczkiem a moja dziewczyna dziewica wiec nie mamy doswiadczenia ;) Za wskazowki i porady dziekuje;)

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim cieszcie się bliskością i obdarzcie wzajemnym zaufaniem. Pierwszy raz to wielkie wydarzenie w życiu, ale nie należy też oczekiwać zbyt wiele. Jeżeli tylko nie będziecie mieli zbyt wielkich oczekiwań to na pewno będzie dobrze. Pamiętajcie o długiej grze wstępnej, bo nie ma nic gorszego jak brak odpowiedniego nawilżenia podczas seksu. Odnośnie antykoncepcji prawidłowo założona prezerwatywa wystarczy.