Jak przywrócić okres po odchudzaniu?

Witam. Od czasu kiedy schudlam, nie miesiaczkuje. Nie stosowalam zadnych diet, waze obecnie 50 kg, jak przywrocic miesiaczke domowymi/naturalnymi sposobami? Dodam, iz zdrowo i normalnie sie odzywiam.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Utrata masy ciała bez stosowania specjalnej diety czy też ćwiczeń fizycznych powinna skłonić do konsultacji lekarskiej. Spadek masy ciała może być spowodowany stresem, ale może również mieć miejsce w przebiegu niektórych chorób. Zalecam konsultację u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.