Jak radzić sobie z pajączkami na nogach?

Szanowni Panstwo, zauwazylam, ze na nogach porobily mi sie 'pajaczki". Mam malo ruchu w pracy,zatem postanowialm wdrozyc bieganie. Czy mozecie mi Panstwo polecic najlepsze na rynku suplementy na te przypadlosc?Myslalam, aby laczyc rutyne 500 firmy solgar z duza dawka diosminy. Czy jest to dobry wybor?Cierpie na hashimoto i biore euthoryx. Bardzo dziekuje

Witam,
niestety żadne z dostępnych preparatów nie są skuteczne na tą przypadłość. Warto zgłosić się do chirurga aby wykonać doppler kończyn dolnych i w przypadku braku p/wskazań wykonać skleroterapię bądź je zamknąć laserowo.
Pozdrawiam