Jak radzić sobie z tymi piskami w uchu?

Potrzebuję pomocy z ciągłym kilkumiesięcznym piszczeniem w uchu. Badania słuchu wykonane pani doktor stwierdziła że prawe ucho mam na poziomie 60latka. Krople tabletki nie pomagają a użyłem już sporo jakie badania Jeszce wykonać czym się kierować??

Nie ma związku słuchu z wiekiem. Ja mam 70 i słyszę normalnie moi dziadkowie i rodzice po 90 słyszeli normalnie. Coś ta Pani doktor nie teges z wiedzą. Przyjedź.