Jak radzić sobie ze starymi jedynkami?

Witam. Mam problem z gornymi edynkami- nie rowno starte zeby od dolu, starte szkliwo przy starciu zeba dolnym zebem i kropeczka na drugim zebie i osad po papierosach mi zostaje mimo codziennego szczotkowania pasta colgate max white. Do tego zeby mam przezroczyste na bokach i dzis dojrzalem sie pekniecia szkliwa na jedynce. Czy 2 licowki kompozytowe dobrze sprawdzilyby sie jako zasloniecie tych wad? Czy nie bede scieral licowki dolnym zebem jak to sie dzieje w przypadku zebow? Ile orientacyjnie bede musial zaplacic za taki zabieg? Z gory dziekuje za odpowiedz, w razie czego moge jakos zdjecie zebow podeslac. Aha i pije duzo kawy (3dziennie) czy przy codziennym szczotkowaniu zostanie mi jakis osad na licowkach?

Trzeba zlikwidować przyczynę bruksizmu - ustawić miednicę, skorygować wady postawy i zgryzu i zaburzenia metaboliczne. Naprawa skutków bez usuwania przyczyn skończy się szybką awarią licówek. Pozdrawiam