Jak schudnąć przy astmie i kamicy woreczka żółciowego?

Witam mam 39 lat i jestem kobietą.mam 4 dzieci.stwierdzono u mnie astmę i kamicę woreczka żółciowego.przy wzroście 165 ważę 92 kg.i mam duży brzuch.chcialabym się dowiedzieć jak moge schudnąć i co mi wolno a co nie.zadaje tu pytanie bo u nas w okolicy nie ma żadnego specjalisty.z poważaniem Ewa

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę skorzystać z książki wydawnict medycznych PZWL pt." Diety niskoenergetyczne" tam znajdzie Pani gotowe jadłospisy oraz przepisy lub skorzystać z dietetyka on-line w celu ułożenia odpowiedniej diety.

Pozdrawiam