Jak schudnąć, skoro lubię słodycze i smażone mięso?

Mam na imię Krystian i mam 13 lat, ważę 58kg mam 158cm wzrostu. Uwielbiam jeść słodycze i smażone mięso. Po posiłkach często mi się zdarzy podjeść. Na śniadanie jem jajecznice lub płatki jem bardzo dużo jajecznice robię z 5 jajek. obiad: zazwyczaj ziemniaki kotlet schabowy 5 dni w tygodniu jest coś smażonego.2 dni w tygodniu zupa. kolacja: Zazwyczaj nie jem kolacji jak jem to zawsze jest to chleb ze serem podgrzewany w mikrofali. Chciałbym schudnąć 10kg. Proszę o odpowiedz jak najszybciej.

Witam serdecznie,
niestety Twój sposób odżywiania jest nieprawidłowy (jak zresztą pewnie sam wiesz).
Pewną nadwyżkę kalorii wynikającą ze spożycia słodyczy i smażonego mięsa, a także jajek możesz zredukować poprzez dołączenie aktywności fizycznej. Jednakże jeśli wciąż będziesz się tak niezdrowo odżywiać to i ona nie pomoże. Niestety bez modyfikacji żywieniowych, które uwzględniać będą ograniczenie spożywania słodyczy i potraw tłustych niewiele da się zrobić. Przede wszystkim powinieneś zwiększyć spożycie warzyw i owoców, a także pełnoziarnistych produktów zbożowych (ciemny makaron, brązowy ryż, kasza gryczana, chleb razowy). Musisz być jednak świadomy, że nawet jeśli wprowadzisz te "zdrowe elementy diety", to przy dalszym wysokim spożyciu słodyczy i potraw tłustych - efekty będą mało zadowalające.