Jak schudnąć z twarzy, głównie z podbródka?

Czy jest jakiś sposób by schudnąć nieco z twarzy? Chodzi głównie o podbródek.

Niestety nie jest możliwe chudnięcie z konkretnego miejsca, proces utraty masy ciała dotyczy całego naszego ciała. Od zmienności osobniczej zależy, z których miejsc redukcja przebiega szybciej,a w których jest to proces przebiegający wolniej.

Tkanka tłuszczowa jest równomiernie rozłożona w naszym ciele. Schudnięcie w konkretnym miejscu naszego ciała jest o tyle problemowe o ile nie da się ułożyć dietetycznego planu obejmującego konkretna partię ciała.
Zmiany metaboliczne związane z dostarczanym jedzeniem i piciem dotyczą całego organizmu a nie wybranych partii ciała. Tak więc rozpisanie diety uwzględniającej spadek tkanki tłuszczowej nie jest do końca możliwe.